Hakkımızda

İşimiz, işinize güç katmak...

Geoart, alanında uzman mühendisler tarafından, inşaat ve mühendislik konularında profesyonel çözümler üretmek amacıyla 2009 yılında kurulmuştur. Geoart, ürün portföyünün hitap ettiği sektörlerin koşullarını çok iyi bilir. Müşterilerine ürettiği sağlam çözümlerle, kalıcı değerler yaratmayı kendine misyon edinmiştir. Geoart, başta istinat yapıları olmak üzere, her türlü geoteknik mühendisliği uygulamaları, kaya ve taş düşmelerine karşı teknik çözümler, katı atık ve izolasyon işlerinde çözüm ortaklığı sunar.

İşimiz, güven inşa etmek...

Geoart, yer aldığı projelerde güven ve kaliteden ödün vermemeyi şirket felsefesi olarak kabul etmiştir. İçinde bulunduğu her projede bu felsefeyle çalışır. Bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle de adından güvenle söz ettirmektedir.

İşimiz, akıllı çözümler üretmek...

Geoart, alanında dünyanın önde gelen markalarıyla çalışmaktadır. Arkasındaki gücü, kendi dinamizmiyle birleştiren Geoart, müşterilerine daima doğru ve ekonomik çözümler sunar. Bunu yaparken kaliteden asla ödün vermez. Tüm malzeme ve teknik destek tedariği için yurt dışındaki uzman firmalarla çalışır.